• EYŞAN EĞİTİM HİZMETLERİ TURZ. NAK. İNŞ. OTO. SAN. VE TİC. LTD.ŞTİ
  • Adres
  • Yukarı Yahyalar Mahallesi İvedik Caddesi No:652/A Yenimahalle / Ankara
  • E-Posta
  • info@eysanegitim.com.tr
  • Telefon
  • 312 354 54 26
  • 0 554 542 18 39

Hakkımızda

Hakkımızda

               Eyşan Eğitim Hizmetleri, gelişen teknolojileri takip eden, çözüm odaklı, planlı ve zengin içeriğe sahip eğitim politikasıyla her geçen gün kendini geliştirme arzusunda olan bir eğitim kurumudur.     

               Eyşan Eğitim Hizmetleri Turizm Nakliyat Oto.San.ve Tic. Ltd. Şti. 2007 yılında, halen yönetim kurulu başkanlığı görevini sürdürmekte olan Özcan URFALI tarafından kurulmuştur.  Kurucumuz, 1990 yılından beri eğitim sektörü içerisinde olup birçok başka kursun da kuruculuk görevini üstlenmiştir. Eyşan Eğitim Hizmetleri , ilk olarak Ankara Çankaya İlçesinde Motorlu Taşıtlar Sürücü Kursu ve İş Makineleri Operatörlük Kursu olarak eğitim hayatına başlamış  ve halen eğitim hizmetine devam etmektedir.21 Haziran 2012 tarihinde ise yine şirketimiz bünyesinde Yenimahalle ilçesi Ostim’de, Eyşan İş Makineleri Operatörlük Kursumuz faaliyete geçmiş olup Yahyalar Eyşan MTSK’yı ekleyerek eğitimlerine devam etmektedir.       

               Sürücü Kursumuzda A1-A2-A-B-C-D-CE sınıfı sertifika eğitimleri yapılmaktadır. Alanında uzman, tecrübeli  öğreticiler, ehliyeti olmayan vatandaşlarımıza modern teknikler eşliğinde sürücü eğitimi vererek onları ehliyet sınavlarına en iyi biçimde hazırlamaktadır. Ayrıca Eyşan Eğitim Hizmetleri bünyesindeki MTSK ve İş makinaları Operatörlük Kurslarımızda G Sınıfı ( İş Makineleri Operatörlük Belgesi) sürücü belgeleri de verilmektedir. Kurslarımızda konusunda uzmanlaşmış, profesyonel öğretmenlerimiz tarafından, modern ve çağdaş eğitimi sağlayacak, işitsel ve görsel ders araç ve gereçleri ile verilmektedir . Kurslarımız, tüm özel motorlu taşıtlar sürücü kursları gibi Milli Eğitim Bakanlığı’nın denetim ve gözetimi altında hizmet vermektedir.      

                Bugün, memnuniyetle görmekteyiz ki; daha önce koyduğumuz bütün hedeflerimize başarıyla ulaşmış ve yeni hedeflerimiz doğrultusunda geleceğe ümitle bakmaktayız. Firmamız ve ülkemiz adına üzerimize düşen sorumlulukların farkında olarak, geleceğe doğru yüksek bir inanç ve dinamizmle çalışma arzumuzdan hiçbir şey kaybetmeden,  işimizi Kanun, Tüzük, Yönetmelik ve diğer bütün yasal düzenlemeler çerçevesinde yaparak bugüne kadar olduğu gibi bundan sonrasında da sizlere en iyi hizmeti vermek için çalışmaya devam edeceğiz.

Whatsapp İletişim Hattı